Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Hakkımızda

Mega Travel | Hakkımızda

Turizm sektöründe 15. Yılını tamamlayan ve CEO luğunu Erkan KORK un yaptığı MEGA TOUR , yurtiçinde tüm bölgelerde 500'den fazla tesis ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin 7 bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurtdışı için münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır. Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda, incentive departmanı ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve uçak ulaşımı ayrıca VIP transfer hizmetleri de verilmektedir.
Şirketimiz tecrübeli kadrosu ile yıllardan beri THY de dahil olmak üzere tüm IATA havayolu şirketleri ile en uygun fiyat ve promosyonlarla sektör içerisinde hizmet veren büyük bir kuruluştur.
Sektörde liderler ve ilklerin aventası olmanın haklı gururunu yaşayan şirketimiz olarak misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde çok sayıda deneyimli personel bulundurmaktadır..

Dünyanın 7 kItasında toplam 240.000 otel

1280 Uçuş Noktası

25.000 Şehirde Araç Kiralama

18 Dilde ve 90 Para Biriminde Satış Yapan...

7/24 Online Çağrı Merkezi Hizmetinizdeyiz

 

 

 

 

Tatilin Sanata Dönüştüğü Nokta . . . 

the ART of travel