Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Sepete Ekle

Amsterdam Turu

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 212 909 15 00
 
info@megatravel.agency

İstanbul - Amsterdam (1)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde acente kontuarı önünde uçuştan 2,5 saat önce buluşarak checkin işlemlerimizi tamamlıyoruz. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat10:45'de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:40'ta Amsterdam'a varışımıza istinaden, alanda bizleri bekleyen otobüsümüzle panaromik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam Şehir turumuza başlıyoruz. takiben otele transfer. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanını ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayını görüyoruz. Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shoplarıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağını ve Çiçek Pazarını geziyoruz. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Tekne Turu (Yetişkin: 20 Euro Çocuk: 06-12 yaş 15 Euro) Bu turumuzda şehri, Amsterdam’ın oluşumunda ve ismini almasında rol oynayan Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.


Amsterdam (2)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam Turuna katılabilirler. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Holland Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Marken & Volendam Turu (Yetişkin: 50 Euro Çocuk: 06-12 yaş 30 Euro) Misafirlerimizle, 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Marken’de yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz.Volendam’da Hollanda’nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. yy’da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı buluyoruz. Ekstra Tur: Grand Holland Turu (Yetişkin: 80 Euro Çocuk: 06-12 yaş 40 Euro) Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panoramik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında fotoğraf molası. (Trafik yoğunluğuna göre Delft veya Rotterdam’dan biri programdan çıkarılabilir)


Amsterdam (3)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta çağ kenti Gent-Brugge Turunu yapıyoruz. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Ekstra Tur: Gent - Brugge Turu (Yetişkin: 100 Euro Çocuk: 06-12 yaş 50 Euro) İlk durağımız, Orta çağda Kuzey Avrupa’nın en büyük ve en zengin şehirlerinden olan Gent. Ardından dantel ve goblenleri ile ünlü şirin orta çağ kenti olan Brugge’e giderek, pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini görüp, şehrin enfes manzarasını fotoğraflama fırsatı bulacağız.


Amsterdam - İstanbul (4)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Amsterdam Havalimanı'na transfer oluyoruz.Check in işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın tarifeli seferi ile saat 14:35'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye saati ile saat 19:05'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

 

 

28 Ekim'e Kadar Uçuş Detayları 
Gidiş S.Gökçen Amsterdam 10:45 - 13:40 
Dönüş Amsterdam S.Gökçen 14:25 - 19:50 

27-30 Ekim'e Kadar Uçuş Detayları  
Gidiş S.Gökçen Amsterdam 10:45 - 13:40 
Dönüş Amsterdam S.Gökçen 14:25 - 19:50 

01 Kasım Sonrası Uçuş Detayları  
Gidiş S.Gökçen Amsterdam 11:30 - 13:30 
Dönüş Amsterdam S.Gökçen 14:25 - 19:50 Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı sağlanmak durumundadır. Gerekli katılımcı sayısı sağlanamadığı durumlarda katılımcı sayısına göre ekstra tur fiyatları revize edilerek sunulabilir. Misafirlerimiz herhangi bir turun organize edilmediği günlerde bireysel olarak gezilerini yapabilirler. 
Rehberlik ve araç hizmetleri, sadece transferler, şehir turu ve ekstra turlar için planlanmaktadır. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 

• Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
• Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir. 
• Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir. 
• Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 
• Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına , müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir . 
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. 
• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. 
• 3 kişilik odalar , otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür. 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. 
• Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve , kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir. 
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
• T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. 
• Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. 
• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak , minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 Aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
• Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
• Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
• T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir. 
• Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan megatravel.agency sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
• Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 212 909 15 00
 
info@megatravel.agency
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı